Sklik partner nabízí majitelům webových stránek umístít na své webové stránky kod, díky kterému vydělávají na kontextové reklamě. Sklik partner nabízí velkou výhodu také v tom, že se nemusíte stát plátci DPH, což uvítají zejména začínajicí podnikatelé.

Sklik partner – kontextová reklama

Sklik partner nabízí správům webových stránek možnost jak vydělávat na svých stránkách ( více o výdělku na internetu se můžete dozvědět v článku výdělek na internetu nebo doporučuji navštívit specializovaný web zaměřený na výdělek na internetu ). Stačí si umístit na webové stránky reklamní kod a budete se vám zobrazovat kontextová reklama. To znamená, že máte na webu například článek o posilovacích strojích, tak se budete zobrazovat reklama na posilovací stroje. Reklama je tedy vždy tématická.

Sklik partner – živnostenský list

Pokud budete využít Sklik partner tak by jste si měli určitě zařídit živnostenský list (více o tomto tématu se dozvíte v článku jak začít podnikat). Pokud je to pravidelný výdělek, tak je živnostenský list nutnosti. Živnostenský list není nic těžkého na vyřízení.

Sklik partner – nemusíte být plátce DPH

Sklik partner má velkou výhodu, že se nemusíte stát plátci DPH. U Google Adsense se musí noví užvitele stát plátci DPH. U Sklik partner tedy taková povinnost není a postačí vám pouze živnostenský list.

Sklik partner – schvalování webů

Sklik partner chrání svoje inzerenty a tak musí každý váš web na, kterém chcete zobrazovat kontextovou reklamu projít schválením. Někdy to je nepříjemné, ale dá se na to zvyknout. Zase, když už vám web schválí, tak máte jistotu že web opravdu neporušuje žádné pravidla Sklik partner a vy můžete být v klidu že nedostanete BAN.

Sklik partner – výplatní minimum

Výplatní minimum je u Sklik partner ve výši 1 000 bez DPH. Systém sám vystaví na počátku měsíce doklad pro vyplacení do partnerského rozhraní a po ověření a schválení platby, bude provize převedena na účet, který partner zadal.