Spousta lidí se ptá jak jak vydělat peníze na internetu ? Pokusíme se vám v článku na tuto otázku jednodušše odpověd a nabídnout jednotlivé možnosti jak vydělat peníze na internetu, představíme vám jednotlivé druhy internetové reklamy.

Jak vydělat peníze na internetu ? Není to těžké

Hodně lidí se ptá jak vydělat peníze na internetu ? a zároveň si myslí jak je těžké vydělat peníze na internetu, ale opak je pravdu. Na internetu může začít vydělávat naprosto každý, není to tak těžké. Stačí chtít a pustit do toho. Na začátku si sice budeme muset nastudovat nějaké informace a pokud to budete myslet vážně tak budete muset začít podnikat, stačí volná živnost, více se dozvíte v článku jak začít podnikat.

Jak vydělat peníze na internetu ? tvoříme internetové obsah

Nejlepší cesta jak vydělat peníze na internetu je podle mě tvořit webové stránky, které jsou založeny na nějakém obsahu. Například vytvoříte weby o sportu, receptech, hubnutí či o něčem jiném co vás baví a o čem něco víte. Určitě ale nikdy nekopírujte obsah z cizích stránkách, vždy tvořte vlatní a originální texty a neuchylujte se ke kopírování textů z jiných webových stránek.

Jak vydělat peníze na internetu ? vydělá vám internetová reklama

Nevydělá vám samotná tvorba stránek, ale na těchto webových stránkách budete vydělávat díky internetové reklamě. Společnosti si již uvědomily jak je internet důležitý a investují do reklamy na internetu obrovské peníze i vy si můžete na část z nich čáhnout. Teď si ale pojďme pro začátek představit základní formáty internetové reklamy, která se v dnešní době masově používají:

  • Kontextová reklama – je jednouduchá, jen vložíte reklamní kod na vaše webové stránky a můžete začít vydělávat a můžte sledovat jak vám naskakují výdělky. Kontextová reklama zobrazuje reklamy dle obsahu vašich stránek. Píšete o kočkách, tak se zobrazí reklama na krmiva pro kočky atd. Tento druh reklamy poskytuje Google Adsense, Sklik Partner.
  • Banery – prodávají se většinou přímo inzerentovi.
  • Intextová reklama – reklamní podtržení slov v článku, poskytuje to Billboard.cz
  • Prodej zpětných odkazů – o zpětné odkazy je velký zájem, protože zlepšují umístění ve vyhledávačích. Vy umístíe pouze na svoji stránky a jen schvalujete inzerenty. Poskytuje to systém Ranky.cz
  • Prodej PR článků – další možností jak vydělat peníze na internetu je napsání a umístění PR článků na vaše články. Článek napíšete vždy podle zadání konkretného inzerenta. Obvykle stačí články do 1 NS a jsou odměněny částkou okolo 200 Korun. Prodej PR článků vám usnadní systém Placla.cz .
  • Affil - můžete také vydělávat na affilu. Na své stránky si vložíte reklamní banery či zpětné odkazy s vašim kodem. Pokud klient klikne na baner a zakoupí zbozí, tak získáte z prodaného zboží či služby určtou provzi. Na Českém trhu můžete zkusit tyto affily: Invia.cz – prodávání zajezdů a dovolených i letenek, Sportobchod.cz – prodává sportovní potřeby, nebo zkuste univerzální affil Wedos.

Pokud vás zajímá internetová reklama blíže, tak určitě navštivte článek výdělek na internetu.